Slick Browser (8.x-2.5) - en to cy translation catalogue (23 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Value
cy: Gwerth

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Confirm
cy: Cadarnhau

en: Reset
cy: Ailosod

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Published
cy: Wedi ei gyhoeddi

en: File MIME type
cy: Math o ffeil MIME

en: Thumbnail
cy: Disgrifiad Cryno

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Authored on
cy: Wedi ei awduro ar

en: Apply
cy: Ceisio

en: Select
cy: Dewis

en: Block description
cy: Disgrifiad bloc

en: Offset
cy: Ongli

en: Permanent
cy: Parhaol

en: Temporary
cy: Dros dro

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
