Slick Browser (8.x-2.5-beta1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Value
he: ערך

en: List
he: רשימה

en: Confirm
he: אישור

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Select
he: בחר

en: Grid
he: רשת

en: - All -
he: - הכל -

en: Select media
he: בחירת מדיה
