Slick Browser (8.x-2.2) - en to ur translation catalogue (15 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Preview
ur: جائزہ

en: Filename
ur: فائل کا نام

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: Block description
ur: بلاک کی وضاحت

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
