Slick extras (8.x-1.0-alpha5) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Development
az: Develop

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: edit
az: redaktə et

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir
