Slick extras (8.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: edit
ca: edita

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Master
ca: Mestre
