Slick extras (8.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Development
et: Arendus

en: Reset
et: Tühista

en: edit
et: muuda

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
