Slick extras (8.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: edit
lt: redaguoti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti
