Slick extras (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Development
fi: Kehitys

en: Reset
fi: Palauta

en: edit
fi: muokkaa

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: Master
fi: Isäntä
