Slick extras (8.x-1.0-beta1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Development
hi: उद्विकास

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: edit
hi: संपादन करें

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें
