Slick extras (8.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Development
jv: Pangembangan

en: Reset
jv: Baléknā

en: edit
jv: sunting

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Asc
jv: Urut Maju
