Slick extras (8.x-1.0-rc3) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Development
lv: Izstrāde

en: Reset
lv: Attīrīt

en: edit
lv: labot

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Apply
lv: Apstiprināt
