Slick extras (8.x-1.0-rc4) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Development
oc: Desvolopament

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: edit
oc: modificar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Apply
oc: Aplicar

en: Master
oc: Maître
