Slick extras (8.x-1.0-rc8) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Development
eu: Garapena

en: Reset
eu: Garbitu

en: edit
eu: editatu

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Asc
eu: Goraka
