Slick Views (8.x-2.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: - None -
da: - Ingen -

en: Field
da: Felt

en: Use rendered output to group rows
da: Brug renderet output til at gruppere rækker

en: Remove tags from rendered output
da: Fjern tags fra det renderede output

en: Grouping field number %i
da: Grupperingsfelt nummer %i
