Slick Views (8.x-2.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Field
ru: Поле

en: Use rendered output to group rows
ru: Использовать обработку сгруппированных строк

en: Remove tags from rendered output
ru: Удалить теги из обработанного вывода

en: Grouping field number %i
ru: Группирующее поле номер %i
