Slick Views (8.x-2.4) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Field
fr: Champ

en: Use rendered output to group rows
fr: Utiliser le rendu pour grouper les lignes

en: Remove tags from rendered output
fr: Retirer les balises du rendu

en: Hoverable
fr: Survolable

en: Grouping field number %i
fr: Champ de regroupement numéro %i
