Slick Views (8.x-2.5) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Field
sv: Fält

en: Use rendered output to group rows
sv: Används genererad utmatning för att gruppera rader

en: Remove tags from rendered output
sv: Tag bort taggar från genererad utmatning

en: Grouping field number %i
sv: Grupperande fältnummer %i
