Slick Views (8.x-2.6) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Field
nl: Veld

en: Use rendered output to group rows
nl: Gerenderde uitvoer gebruiken om rijen te groeperen

en: Remove tags from rendered output
nl: Elementen verwijderen van gerenderde uitvoer

en: Grouping field number %i
nl: Groepeerveld nummer %i
