Slick Views (8.x-2.7) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Field
fi: Kenttä

en: Use rendered output to group rows
fi: Käytä renderöityä tulostetta rivien ryhmittelyssä.

en: Remove tags from rendered output
fi: Poista tagit renderöidystä tulosteesta

en: Grouping field number %i
fi: Ryhmittelykentän numero %i
