Slider collection (1.0.0) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Items
gl: Elementos

en: Loop
gl: Bucle

en: Navigation
gl: Navegación

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Controls
gl: Controis

en: Installed
gl: Instalado

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: About
gl: Información

en: Speed
gl: Velocidade

en: Pagination
gl: Paxinación
