Slider collection (1.0.0) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Items
ja: アイテム

en: Loop
ja: ループ

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Not installed
ja: 未インストール

en: Delay
ja: 遅延

en: Installed
ja: インストール済み

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: Pause on hover
ja: ホバー時に一時停止

en: About
ja: アバウト

en: Speed
ja: スピード

en: Pagination
ja: ページ送り
