Slider collection (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Navigation
my: သွားလာရန်

en: About
my: အကြောင်း
