Slider collection (1.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Items
sk: Položky

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Installed
sk: Inštalované

en: About
sk: Informácie o

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Pagination
sk: Stránkovanie
