Slider collection (1.0.1) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Items
ca: Elements

en: Loop
ca: Bucle

en: Navigation
ca: Navegació

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Delay
ca: Retard

en: Installed
ca: Instal·lat

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: About
ca: Detalls

en: Pagination
ca: Paginació

en: Fraction
ca: Fracció
