Slider collection (1.0.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Items
et: Kirjed

en: Loop
et: Silmus

en: Navigation
et: Menüü

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Controls
et: Nupud

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: About
et: Programmist
