Slider collection (1.0.1) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Items
fi: Aiheet

en: Loop
fi: Kierros

en: Navigation
fi: Navigaatio

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Controls
fi: Hallintavaihtoehdot

en: Installed
fi: Asennettu

en: Pause on hover
fi: Pysäytä hiiren ollessa päällä

en: About
fi: Tietoja

en: Speed
fi: Nopeus

en: Pagination
fi: Sivutus
