Slider collection (1.0.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Items
lt: Elementai

en: Loop
lt: Ciklas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Installed
lt: Įdiegta

en: About
lt: Apie

en: Pagination
lt: Puslapiavimas
