Slider collection (1.0.1) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Items
sl: Notice

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu
