Slider collection (1.0.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Items
th: จำนวน

en: Navigation
th: นำทาง

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ
