Slider collection (1.0.2) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Top
eu: Goian

en: Bottom
eu: Behean

en: Items
eu: Elementuak

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Controls
eu: Kontrolak

en: Installed
eu: Instalatuta

en: About
eu: (r)i buruz

en: Effect
eu: Efektua

en: Speed
eu: Abiadura
