Slider collection (1.0.2) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Default
id: Bawaan

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Items
id: Item

en: Loop
id: Pengulangan

en: Navigation
id: Navigasi

en: Not installed
id: Tidak terinstal

en: Fade
id: Redup

en: Installed
id: Terinstal

en: Autoplay
id: Putar otomatis

en: About
id: Tentang

en: Effect
id: Efek
