Slider collection (1.0.2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Top
km: កំពូល

en: Bottom
km: បាត

en: Items
km: ធាតុ

en: Navigation
km: ការ​រុករក

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី

en: Effect
km: បែប​ផែន
