Slider collection (1.0.2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Default
pl: Domyślny

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Items
pl: Elementy

en: Loop
pl: Pętla

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Controls
pl: Kontrolki

en: Fade
pl: Zanikanie

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: Pause on hover
pl: Pouza po najechaniu myszką

en: About
pl: O stronie

en: Effect
pl: Efekt

en: Speed
pl: Prędkość

en: Pagination
pl: Stronicowanie
