Slider collection (1.0.2) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Default
ps: تلواله

en: Items
ps: توکي

en: Navigation
ps: چليدنه

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه
