Slider collection (1.0.3) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Navigation
kn: ಸಂಚಾರ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Controls
kn: ನಿಯಂತ್ರಣಗಳು

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Speed
kn: ವೇಗ
