Slider collection (1.0.3) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Top
fa: بالا

en: Bottom
fa: پایین

en: Items
fa: عنصر‌ها

en: Loop
fa: حلقه

en: Navigation
fa: پیمایش

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Fade
fa: محو شدن

en: Installed
fa: نصب شده

en: About
fa: درباره

en: Effect
fa: اثر

en: Speed
fa: سرعت

en: Pagination
fa: صفحه بندی
