Slider collection (1.0.4) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Items
ar: أخبار

en: Loop
ar: حلقة

en: Navigation
ar: الإبحار

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Installed
ar: مثبت

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: About
ar: حول

en: Effect
ar: التأثير
