Slider collection (1.0.4) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Top
bo: འགོ

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: Items
bo: དོན་ཚན

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Effect
bo: སྣང་བརྙན

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད
