Slider collection (1.0.4) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Default
cy: Diofyn

en: Items
cy: Eitemau

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Effect
cy: Effaith
