Slider collection (1.0.4) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Top
hu: Teteje

en: Bottom
hu: Alja

en: Items
hu: Tételek

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Delay
hu: Késleltetés

en: Controls
hu: Vezérlők

en: Fade
hu: Áttünés

en: Installed
hu: Telepített

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Pause on hover
hu: Szüneteltetés a kurzor rávitelekor

en: About
hu: Leírás

en: Effect
hu: Hatás

en: Speed
hu: Sebesség

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
hu: Az entity_view() függvény által létrehozott entitások megjelenítése.

en: Mobile breakpoint
hu: Mobileszköz töréspont
