Slider collection (1.0.4) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Default
ro: Implicit

en: Top
ro: Sus

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Items
ro: Articole

en: Loop
ro: Buclă

en: Navigation
ro: Navigator

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Installed
ro: Instalat

en: About
ro: Despre

en: Effect
ro: Efect

en: Pagination
ro: Paginație

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
ro: Afișați entitățile referință randate de entity_view().
