Slider collection (1.0.4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Items
sq: Elementët

en: Navigation
sq: Lundrimi

en: Not installed
sq: Nuk është instaluar

en: About
sq: Informacione
