Slider collection (1.0.4) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Default
vi: Mặc định

en: Top
vi: Đầu

en: Bottom
vi: Cuối

en: Items
vi: Hàng hóa

en: Loop
vi: Lặp

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Not installed
vi: Chưa được cài đặt

en: Fade
vi: Mờ

en: Installed
vi: Đã cài đặt

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: About
vi: Giới thiệu

en: Effect
vi: Hiệu ứng

en: Speed
vi: Tốc độ

en: Fraction
vi: Phân số
