Slider collection (1.0.5) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Top
el: Κορυφή

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Fade
el: Εξασθένιση

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: About
el: Περί

en: Effect
el: Εφέ

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
el: Εμφάνιση των αναφερόμενων οντοτήτων που απεικονίζονται από την entity_view().
