Slider collection (1.0.5) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Items
he: פריטים

en: Loop
he: בלופ

en: Navigation
he: ניווט

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Installed
he: מותקן

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: About
he: אודות

en: Effect
he: אפקט

en: Pagination
he: דפדוף
