Slider collection (1.0.5) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Items
hi: वस्तुएं

en: Navigation
hi: नेविगेशन

en: Not installed
hi: स्थापित नहीं

en: Installed
hi: संस्थापित

en: About
hi: के बारे में

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
hi: entity_view() द्वारा प्रदत्त संदर्भित संस्थाओं को प्रदर्शित करें।
