Slider collection (1.0.5) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Default
jv: Gawan

en: Top
jv: Ndhuwur

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Items
jv: Item

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Fade
jv: Bureng

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani

en: Effect
jv: Efék
