Slider collection (1.0.5) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Top
ku: سەرەوە

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە
