Slider collection (1.0.5) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन
