Slider collection (1.0.5) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Items
oc: Elements

en: Loop
oc: Bocla

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Controls
oc: Contraròtles

en: Installed
oc: Installat

en: Pause on hover
oc: Pause al survol

en: About
oc: A prepaus

en: Effect
oc: Effet

en: Speed
oc: Velocitat
